Silne skurcze w podbrzuszu w 37. tygodniu ciąży

Witam jestem w 37 tygodniu ciąży odczuwam śline skurcze w podbrzuszu ból jest kłujący i podczas niego nie mogę nawet stać. Mam rownież ból jak miesiączkowy i napina mi sie brzuch podczas tego skurczu czuje ucisk na cała klatke piersiowa przez co mam trudności z oddychaniem czy to normalne ? Ciąża ogólnie przebiega ciezko mam palpitacje serca przez co zle sie czuje miałam holter ekg badana krew w Polsce oraz echo serca nic nie wykazało . Boje sie ze moze cos mi sie stać przy porodzie. Agata

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa, sądzę że powinna udać się Pani do IZby orzyjęć szpitala ginekologicznego, po badaniu będzie mozna cos więcej powiedzieć.