Silne stłuczenie żeber po upadku z drabiny

Witam - po upadku z drabiny pokojowej na wysokości ponad 1 metr doznałam silnego stłuczenia żeber, lewej nogi, na której mam 3 olbrzymie i bolesne krwiaki oraz naderwania lewego mięśnia nadgrzebieniowego. Oprócz przeciwbólowego (nimesil w saszetkach) nic nie przyjmuję - na bark mam założony tzw. Kaftan i trzymam rękę w pozycji godz. 9.oo. Wypadek miałam 16 maja br , bóle nie ustępują , wczoraj cała lewa noga spuchła. Dwa miesiące wczesniej stwierdzono u mnie w tej lewej nodze niewydolność żył

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.