Silne uderzenie kroczem i opuchlizna wargi sromowej

Dzień do dobry. Dzisiaj jechałam na rowerze i uderzyłam sie dwa razy z ogromna siła kroczem w rurkę od roweru. Teraz ledwo co chodzę i mam ogromnie opuchnięta lewa wargę sromową. Nie potrafię sie przez to prawie poruszać. Co powinnam Zrobic?

Witam!
W ramach pierwszej pomocy można zastosować suche, zimne okłady. Proszę przykładać lód lub np. mrożonkę, koniecznie owiniętą w szmatkę (tak żeby nie odmrozić skóry!). Proponuje również pilne udanie się do ginekologa, żeby ocenił, czy nie doszło do obrażeń wewnętrznych. Może się Pani w tym celu udać na najbliższą ginekologiczną Izbę Przyjęć.