Silne uderzenie w bok głowy oraz ból głowy i nudności

6 stycznia uderzyłam się z dość dużą siłą w bok głowy (ok. kości ciemieniowej) bez utraty przytomności. W miejscu uderzenie pojawiło się uwypuklenie (guz), który bolał przez kilka dnia i jest nadal wyczuwalny. Po zdarzeniu miałam nudności i zawroty głowy, które utrzymują się do teraz (ok. 1-2 razy dziennie). Od paru dni czuję tępy ból głowy w miejscu uderzenia promieniujący do tylnej części głowy. Mam możliwość zrobienia TK, czy jest ono konieczne w tej sytuacji czy martwię się niepotrzebnie?

Każdy uraz głowy wymaga wykonania rtg czaszki.Przy utrzymywaniu się w/w objawów celowe badanie neurologa