Silne uderzenie w część ciemieniową głowy

Czy od uderzenia w głowę (w miarę mocnego), mogło mi się coś stać. Jak to odróżnić ,jakie są obiawy uszkodzenia mózgu(część ciemieniowa)? Czuję lekki ból w tym miejscu.

Czaszka stanowi dosyć mocną strukturę ochronną dla mózgu i zwykle po uderzeniu nie powinno dojść do uszkodzenia kości czaszki czy wstrząsu mózgu
Na pewno bedzie trwał ból w miejscu silnego uderzenia, urazu skóry i "siniaka" guza podskórnego...
Nipeokojace objawy to utrata przytomności, zaburzenia świadomości, nudności i wymioty, objawy osłabienia jednostronnego kończyn...
Myślę, że obecnie nie ma Pan niepokojących objawów,
a tylko "lekki ból" w miejscu uderzenia