Silne ukrwienie jajnika a możliwe dolegliwości

Witam! Mam powiekszony i silnie ukrwiony lewy jajnik. Alg Roma ca125 30, he4 80. Żadnych dolegliwości i mam zrobic prywatnie rezonans mied małej. Lekarz nic nie powiedział jak zapytałam sie czy mam sie martwić to ze nie. Pół roku temu było na nim coś ale pani doktor nie chciała mowić bo może to nic. Czy to rak jajnika?

Aleksander Ropielewski

Wyniki markerów nie sugerują raka. Nie mam możliwości oceny badań obrazowych, aby stwierdzić to jednoznacznie. Sugeruję kontakt z ginekologiem-onkologiem w celu podjęcia decyzji o konieczności dalszej diagnostyki lub leczenia.