Silne wymioty przy plastrach antykoncepcyjnych

Od 1 września stosuje plastry evra od wczoraj wymiotuje wszystkim zupełnie, nawet woda która chciałam wypić by się nie odwodnic. 2 dzień nic nie jadam. .proszę o pomoc nie daje rady juz czuje się strasznie osłabiona. Czy to normalne ,?? Pomocy proszę

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.