Silne wzdęcia, ból brzucha, zmiana rytmu wypróżnień, senność, nudności i uczucie osłabienia

Witam. Od 2tyg dokuczaja mi silne wzdeci,bole brzucha,zmiana rytmu wyproznien,uczucie pelnosci I ciezkosci ,sennosc I duze oslabienie,jestem cala obrzmiala,mam nudnosci. Badania w normie krew,mocz I kal w usg brzucha powiekszony wezel chlonny krezkowy crp ujemne ldh w normie. Czy to moze byc wina chorej tarczycy,lekarz rodzinny tak powiedzial,dostalam skierow. do gastrologa. Od czego moze byc powiekszony wezel kreskowy? Co mi w koncu dolega?Nie dam tez rady nic jesc ,zle sie czuje,mam goraczke.

Witam. Objawy mogą być wynikiem wirusowej infekcji przewodu pokarmowego której nie zawsze towarzyszy wzrost CRP. Należy również wykluczyć możliwość ciąży.