Silne zaburzenia równowagi, dreszcze, potliwość i ucisk w szyi

silne zaburzenia równowagi, dreszcze, potliwość ,od dwóch tygodni dodatkowo czuję ucisk w szyi (prawa strona), w okolicach prawej łopatki, od kilku dni uderzenia gorąca, ale tylko na policzku, prawym. Najgorsze są noce, kiedy jestem w fazie zasypiania, czuję jakbym miała przestać oddychać, jakbym zasypiała ze świadomością, że mogę się nie obudzić. Po chwili biorę głęboki oddech i znowu się kładę, czynność powtarza się kilka razy albo w ogóle i zasypiam 'spokojnie'.. co robić? GDAŃSK

Dzień dobry, w pierwszej kolejności proszę się skontaktować z lekarzem pierwszego kontaktu, być może zleci dalsze badania. Jeżeli wykluczy pani przyczyny medyczne a objawy nie ustąpią zachęcam do kontaktu z psychologiem gdyż przyczyny objawów mogą mieć charakter nerwicowy. Pozdrawiam.