Silne zawroty głowy i mdłości oraz choroba lokomocyjna

Witam,od dość dłuższego czasu mam silne zawroty głowy i mdłości,zdarzają się wymioty.2 tygodnie temu przez tydzień czułam się jak bulimiczka-co zjadłam musiałam iść zwymiotować(już w miarę przeszło). Mam chorobę lokomocyjną ale z wiekiem ustępowała, a w tym momencie gdy wsiadam do autobusu choćby na jeden przystanek nie mogę tam wysiedzieć-momentalnie robi mi się niedobrze, mdli mnie, bardzo boli mnie głowa i tracę równowagę. Na co dzień czuje się jak pijana idąc gdziekolwiek( kłuje mnie serce).

Witam. Opisane objawy są niepokojące i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.