Silne zawroty głowy oraz drżenie rąk i nóg - co może być przyczyną?

Dzień dobry od jakiegoś czasu bardzo mi się kręci w głowie i trzesa mi się ręce i nogi choruje na wodogłowie i padaczke mam także guza kostnego okolicy potyliczjej i od jakiegoś czasu wyczuwam kolejnego twardego guzka w głowie czy to może być kolejny kostaniak i dlaczego mi się tak ręce trzesa i w głowie proszę o pomoc

Szanowny Panie, objawy mogą wynikać z Pana schorzeń. Należy wykonać badanie obrazowe głowy, aby znaleźć dokładną przyczynę. Pozdrawiam