Silne zawroty głowy przy karmieniu

Witam, mam 28 lat, 3 miesiace temu urodziłam dziecko, nadal karmie piersią. Mój problem jest nastepujacy, od 4 dni mam silne zawroty głowy zwłaszcza w nocy i rano przy ruchu głową oraz mam uczucie ciężkości głowy taki ucisk z tyłu głowy przechodzący do skroni oraz mam wyostrzony węch przeszkadzają mi zapachy. Robiłam badanie morfologiczne krwi i wyniki są w normie ob również wynosi 9. Proszę o porade z czym może być to związane.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Czy zadbała Pani o odpowiednie nawodnienie organizmu w związku z karmieniem piersią? Proszę pamiętać, że kobieta karmiąca powinna spożywać około 3L klarownych płynów (głównie wody). Jeśli objawy nie ustąpią wskazana jest konsultacja z lekarzem pierwszego kontaktu. Bez badania klinicznego trudno jest określić przyczynę objawów - jednak bóle i zawroty głowy pasują do odwodnienia.