Silne zmiany na skórze głowy u 10-latki a wyniki badań

Dziewczynka, wiek 10 lat. 2 miesiące temu pojawily się nagle silne zmiany na skórze głowy, rany, sączące się i ropne. Po 6 dniach stan się pogorszył pojawiło się osłabienie, stan podgorączkowy, silny kaszel, powiększenie węzła chłonnego za uchem. Po 2 miesiącach badania: Lymf 26,1%, Pałeczkowate 1%, Kwasochłonne 31%, Limfocyty 21%,AP 314, Ob 10, Hemog 13,2. MCV31,8, PLT 283 MPV 10,2 Bóle brzucha, nogi, osłabienie, brak apetytu, kaszel, silne swędz ciała, powiększenie policzka. Alergii brak

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza pediatry.