Silniejsze ruchy dziecka a stresująca sytuacja w 20. tygodniu ciąży

Jestem w 20/21 tygodniu ciąży, w zeszłym tygodniu miałam dość stresującą sytuację i mocno się denerwowałam, niestabilna pod tym względem sytuacja trwa do dziś i czuję jak dziecko co dzień to mocniej i bardziej aktywnie się rusza, w porównaniu do zeszłego tygodnia to tak 3-4 razy więcej ruchów. Warto się martwić czy jest to normalne?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jest to normalna sytuacja. Najczęściej kobiety w pierwszej ciąży zaczynają czuć ruchy płodu od 20 tygodnia.

Pozdrawiam.