Silny ból biodra i nadgarstka

Dzień dobry, mam 20 lat i od około roku odczuwam bardzo silny ból w lewym kolcu bidrowym oraz biodrze. Ból promieniuje mi do pachwinny,uda oraz kolana. Od jakiegoś czasu boli mnie również nadgarstek lewej reki. Miałam wykonywane badanie RTG biodra, ktore nic nie stwierdziło oraz rezonans odcinka ledzwiowego, który również niczego istotnego nie wykazał. Konsultowalam sie z 3 rehailitantami i 3 ortopedami i nikt nie wie co mi jest. Gdzie moge szukać pomocy?

Witam! W takiej sytuacji radziłabym zasięgnąć również opinii reumatologa. Opisane dolegliwości mogą bowiem wiązać się z występowaniem niektórych chorób ogólnoustrojowych, klasyfikowanych właśnie jako reumatyczne.