Silny ból biodra uniemożliwiający chodzenie

Witam. Rano obudził mnie silny ból biodra.Ból nie ustępuje,wręcz się nasila.Uniemożliwia chodzenie, nie ustępuje nawet w pozycji leżącej,mam problem ze wstaniem.Noga jest tak ,jakby zdrętwiała.O schodzeniu po schodach nie ma mowy.Mam 37 lat

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisane przez Panią objawy mogą sugerować rwę kulszową, ale bez przeprowadzenia badania nie można ustalić przyczyny Pani dolegliwości i postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego.