Silny ból brzucha i gazy po posiłkach

Witam, mam 19 lat. Od 3 dni boli mnie cały brzuch. Są momenty kiedy mniej boli i momenty, kiedy ból się nasila. Do tego dochodzą gazy. Ból brzucha się nasila chwilę po tym jak coś zjem (od momentu kiedy zaczął boleć staram się mało spożywać). Robiłem sobie gorący termofor i przykładałem, ale nie skutkowało. Do tego zacząłem się częściej wypróżniać. Nie wiem co to może być. Dodam, że na początku ból był na tyle silny, że miałem problemy z zaśnięciem i samym snem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji pokarmowej. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zleci właściwe leki.