Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 0 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Silny ból brzucha i nerek oraz obrzęk jąder a naczyniaki na wątrobie

U męża wykryto dwa naczyniaki na wątrobie i wielkości 21 i 12 mm. Mąż ma bardzo silne bóle brzucha codziennie odczuwa przy tym ból w nerkach i dostaje obrzęku jąder co również sprawia ból obrzęk po jakimś czasie mija lekarz nie robi żadnych badań czy to jest coś poważnego nie wiem jak mam mu pomóc w tym cierpieniu z dnia na dzień ból jest coraz większy błagam o poradę !!!żona
ponad rok temu

Badanie moczu na ciała ketonowe

Ciała ketonowe pojawiają się, m.in. jeżeli organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości pokarmu na pokrycie zapotrzebowania energetycznego. Dlatego też w profilaktyce powinno stosować badanie krwi na obecność ciał ketonowych ? można je zrobić w domu lub w laboratorium.

Witam serdecznie, Naczyniaki wątroby, o których Pani pisze nie są duże i nie powinny powodować dolegliwości bólowych. Z całą pewnością nie są związane również z bólami nerek i obrzękiem jąder. Dwa ostatnie objawy wymagają natomiast oceny urologa, do którego powinien skierować Państwa lekarz rodzinny. Specjalista po przeprowadzeniu bezpośredniego badania zdecyduje o dalszym postępowaniu.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy