Silny ból brzucha i niezłośliwy nowotwór jajnika

Z powodu silnego bólu brzucha, znalazłam się w szpitalu. Wykryto u mnie D-27 (niezłośliwy nowotór jajnika) ma 7cm oraz wodniaka jajowodu. Dano mi antybiotyk i kazano o tym nie mysleć, wysłano mnie do domu z anybiotykiem, na kolejnej wizycie mimo bólu i gorączki również z tym samym stwierdzeniem żeby o tym nie mysleć i tyle. Co mam dalej robić? Przyjmuję antybiotyk dalej a ból uniemozliwia mi funkcjonowanie. Czy ja kwalifikuję się do zabiegu operacyjnego? Ból jest okropny a nie chcą mnie operować

Nie znam szczegółów badania , które postawiło rozpoznanie! Proponuję udać sie na konsultacje do innego ośrodka ginekologicznego lub ginekologa-onkologa! zż