Silny ból brzucha i pominięcie tabletki antykoncepcyjnej oraz nadżerka szyjki macicy

Mam stwierdzoną nadzerkę od sierpnia,ale nie zdążyłam jej wypalić.Miałam silny ból brzucha w środku cyklu, na dodatek ominęłam jedną tabletkę i nastepnego dnia wzięłam dwie. I zaczęłam krwawić. Bolą mnie przy tym piersi i mam wrażenie że puchnę. Przy kąpieli chciałam sprawdzić czy mogę wyczuć nadzerke ręką. Nacisnęłam na poważne zgrubienie i wyleciał z niego śluz i krew. Kochałam się tylko raz ale pod koniec listopada, więc myślę że nie jest to związane ze stosunkiem lub ciążą proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony przez Panią opis wskazuje na konieczność pilnej konsultacji ginekologicznej. Opisane krwawienie po dotknięciu szyjki może bowiem wskazywać na powiększenie nadżerki lub inne schorzenia ginekologiczne (np. polip). Proszę nie bagatelizować problemu, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.