Silny ból brzucha, który promieniuje do pleców i nerki
Witam! Mam na imię Teresa i mam 57 lat. Dzisiaj z rana pojawił się silny ból brzucha po prawej stronie prominiujący do pleców w okolicy prawej nerki. Kiedyś robiłam badania USG nerek, było wszystko ok. Ból był bardzo niedowytrzymania. Czym mogło to być spowodowane? Proszę o odpowiedź, bo mnie to niepokoi.

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Co się dzieje gdy zjadamy posiłek?
Czy wiesz co się dzieje w twoim organizmie, kiedy zjesz jakiś posiłek? Czy wiesz, dlaczego pojawiają się zaburzenia w układzie pokarmowym? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.
Witam serdecznie,
To że kiedyś wykonywała Pani badania kontrole nie oznacza że wyniki w tej chwili również byłyby prawidłowe. Opisywane dolegliwości mogą być skutkiem kamicy nerkowej lub żółciowej. Myślę że warto powtórzyć usg jamy brzusznej i wykonać podstawowe badania krwi. Gdyby objawy uległy znacznemu nasileniu proszę nie zwlekać i natychmiast zgłosić się do lekarza!