Silny ból brzucha nasilający się przy chodzeniu

Witam mam 28 lat od kilku dni pojawił się u mnie silny ból podbrzusza który nasila się podczas chodzenia a przy ostatnim współżyciu miałam ogromny ból jajników ,jednak bul podbrzusza nadal jest i boje się że to jakaś poważniejsza przyczyna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe zdecydowanie wymagają oceny lekarza, najpewniej także wykonania USG oraz oceny ginekologicznej. Sugeruję skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.