Silny ból brzucha po prawej stronie w okolicy wątroby

Witam serdecznie , pisze do Państwa z powodu silnego bólu brzuch po prawej stronie, w okolicy wątroby i żeber od 2 lat. Miałam robione usg , badania krwi i moczu jednak nic nie wykazało , juz nie wiem do jakiego lekarza mam się udac , ból brzucha jest a lekarz rodzinny nic nie widzi , jest to ból który trwa nieraz miesiąc i następny miesiąc jest spokój , przechodzi do pleców . Boję się że to coś poważnego

Ból może być związane wcale nie z jamą brzuszną lecz jakimiś problemami z kręgosłupem, zapewne odcinkiem piersiowym. Radziłbym w takim przypadku jeszcze zastanowić się i wykonać RTG tego odcinka kręgosłupa. Oczywiście o dalszym postępowaniu musi zadecydować lekarz prowadzący.