Silny ból brzucha po zjedzeniu migdałów w 29 tygodniu ciąży

jestem w 29tyg ciazy około godziny 21jadlam migdały nie jestem na nie uczulona około godziny 23 rozbolal mnie brzuch bardzo mnie wydelo ze az z dołu musiałam trzymać brzuch ból był promieniujący az do kręgosłupa nie mogłam sie położyć bo jeszcze bardziej bolało zaczęłam chodzić pomyślałam ze moze bedzie mi lepiej około godziny 24:30bylam juz wymęczona tym bólem poszłam spac ale spałam na siedząca bo nie mogłam leżeć.juz jest 3 dzien i jest ok.prosze o pomoc w Polsce będę dopiero za 3tyg

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości najprawdopodobniej były spowodowane niestrawnością. Niemniej jednak warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego ciążę.