Silny ból brzucha połączony z bólem pleców

Od jakiegoś czasu dokucza mi silny ból brzucha z również silnym bólem pleców. Tak jakby mnie skręcało wnętrznośći od środka. Przy tym mam również mdłośći, Gdy zmuszę się do zwymiotowania wszystkiego z żołądka, ból samoczynnie mija. Ale znowu przy wymiotowaniu mam dreszcze, jest mi zimno, ale gorączki niemam. Miałam od lekarza przepisany "Nimesil" (brałam przez 2 tyg.) który trochę pomógł. Bo bólu nie odczuwałam przez ponad miesiąc. Teraz znowu to samo. Jestem wyczerpana. Proszę o pomoc...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Koniecznie proszę zatem udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci badania dodatkowe. Konieczne jest wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych jak i USG. Przede wszystkim należy bowiem ustalić przyczynę opisanych dolegliwości - leczenie przeciwbólowe to zdecydowanie tylko doraźne działanie.