Silny ból brzucha u nastolatka

bardzo mnie boli brzuch od 2 dni nie pójdę do lekarza ani do Szpitala i nie mogą sie rodzice o tym dowiedzieć a sa za granica . Jakie leki mam wziąć lub zakupić bo bul coraz śliczniejszy nie jem od wczoraj bo sie nie da

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból w obrębie jamy brzusznej jest niespecyficznym objawem wielu chorób. Bez podania lokalizacji oraz charakteru bólu ustalenie potencjalnej przyczyny jest utrudnione. Powinieneś poinformować o swoich dolegliwościach osoby opiekujące się Tobą na czas nieobecności rodziców. Wspólnie na pewno znajdziecie wyjście z sytuacji.