Silny ból brzucha w ciąży 4 dni po terminie porodu

Witam serdecznie!Jestem w ciązy 4 dzień po terminie porodu,obudził mnie godzine temu bardzo silny ból brzucha który nie ustępuje!jestem poza granicami kraju dlatego nie mam możliwości wizyty u specialisty,a tutejsi lekarze uważają ze zawsze wszystko jest wporządku!Nie wiem czy mam powody do obaw czy to normalne po terminie i nie mam się czym martwić?Jeśli coś jest nie tak,to co mogę zrobić?Czy to oznaka że z dzieckiem cos sie dzieje????

Lek. Katarzyna Szymczak

A nie są to skurcze? Jeśli ból nie ustępuje powinien zbadać Panią lekarz ginekolog.
Pozdrawiam