Silny ból gardła i suchy kaszel

Od dzisiaj rana mam okropny bol gardla i suchy kaszel, tak po prostu z dnia na dzien, obudzil mnie bol towarzyszacy kaszlu przez sen, pije syrop na suchy kaszel, ssam strepsils ale to nie pomaga.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wirusową. Można jedynie zastosować leczenie doraźne. Nie ma powodów do obaw.