Silny ból głowy a torbiel szyszynki

mam dość duży torbiel szyszynki coraz mocniej boli mnie głowa ból jest niedowytrzymania mimo przyjmowania tabletek przeciw bólowych i niemoge spać po nocach.co mam zrobić?
ponad rok temu

Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z neurochirurgiem. Bóle głowy jeśli związane są z tą torbielą być może jedynie mogą być skutecznie leczone chirurgicznie poprzez usunięcie torbieli. O wszystkim zadecyduje neurochirurg po bezpośrednim badaniu i analizie wyników badań dodatkowych.