Silny ból głowy i drgawki ciała

tydzien temu nie moglam wstac z lozka zucalo mnie na wszystkie strony i przy tym nie do opisania bol glowy ,caly dzien spedzilam w domu .Juz minol tydzien i kiedy sie klade mam zawroty glowy nawet jak w pozycji lezacej chce delikatnie ruszyc glowa mam zawroty.Ewa

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Objawy przez Panią opisywane mogą być związane z przebytą infekcją, zaburzeniami przepływu krwi w obrębie mózgu, zmianami w obrębie mózgowia. Sugeruję konsultację internistyczną podczas której lekarz zdecyduje o dalszym postępowaniu.

Witam. Pani objawy mogą mieć związek m.in. ze zmianami w obrębie błędnika czy wahaniami ciśnienia tętniczego - konieczne jest dokładniesze zebranie wywiadu i diagnostyka, w tym laryngologiczna