Silny ból głowy i migrena

Od wielu lat bardzo boli mnie głowa. Chodziłam po lekarzach i stwierdzono migrenę. Bylo to kilka lat temu.. Ale od jakiegoś czasu boli mnie codziennie a czasami dochodzą nudności. Byłam u lekarza rodzinnego który zlecił badanie krwi które nic nie wykazało i powiedział że wszystko jest w porządku. Ale mnie z dnia na dzień boli coraz bardziej.. Jak w badaniach krwi nic nie wyszło tzn ze nic się nie dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie można wiązać takiej zależności iż nie ma nic w badaniach krwi a twierdzić że wszystko jest ok. Proponuję udać się do neurologa.