Silny ból głowy i wchłonięcie się mięśniaka nad okiem

Dobry wieczór mam koleżankę która od wielu lat cierpi na silne bóle głowy gdy była młodsza nad prawym okiem wytworzył jej się duży mięśniak który po jakimś czasie wchłonął do środka i teraz ma taką okrągłą bliznę od tego czsu ma oczopląs wyrtrzeszcz oczu silne bóle glowy solątanie zaniki pamięci brak koncentracji szumy w uszach i drętwienie rąk czasem też robi jej się ciemno przed oczami traci równowagę i jest też bardzo nerwowa

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Dobry wieczór,
koleżanka powinna znaleźć się pod opieką neurologa, tylko na podstawie dokładnego badania klinicznego i dodatkowych badań obrazowych będzie można ustalić przyczynę opisywanych dolegliwości i rozpocząć ew. leczenie.