Silny ból głowy po lewej stronie

Witam, od kilku dni boli mnie głowa tylko i wyłącznie po lewej stronie. Ból jest silny,czasem w nocy wstaje i biore leki przeciwbólowe. Miałam kiedyś bóle migrenowe. Mam 21 lat i na nic nie choruje. Jakie badania zrobic,gdzie sie zgłosić,co to może byc?

Małgorzata Panek

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Może okazać się konieczna konsultacja neurologiczna (skierowanie od lekarza POZ konieczne) , zwłaszcza że miała już Pani kiedyś migrenę.
Pozdrawiam