Silny ból głowy po uderzeniu w wyniku wypadku komunikacyjnego

witam moja 63 let nia mama miała wypadek autobusowy jakieś dwa miesiące temu,autobus uderzył w auto jadące przed siła uderzenia była duża, a mama uderzyła prawą stroną powyżej skroni bardziej w tył i brodą od tej pory ma ból głowy w części czołowej i musze dodać że brała i bierze nadal acard 75mg-aspiryna.....po wypadku nikt jej nie zbadał bo zajeli się tą smiertelną ofiarą,a ja z mama poszłam dopiero następnego dnia lekarz kazał tylko obserwować. miała tylko spuchnięte i siniaka wyszedłpo5dni
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Jeżeli występują jakiekolwiek niepokojące objawy a tak wynika z tego co Pani pisze jest to bezwzględne wskazanie do diagnostyki.