Silny ból głowy po upadku i uderzeniu

Witam ponad miesiac temu przewrócilem sie , uderzajac głowa a dokladnie czołem, rozcinajac przy tym skóre głowy. po okolo 3 tyfodniach od upadku, zaczeła mnie strasznie bolec głowa, mialem zawroty głowy i uczucie jakby pełnej głowy, nacisnienia... zrobilem badania tomografi na której nic nie wyszło. teraz uczucie pełnej głowy oraz zawroty mineły , jednak czsami jeszcze czuje taki tepy ból z tylu głowy... co moze byc przyczyna? czy potrzebne sa jeszcze jakies badania czy cos?? prosze o odpowiedz

Jeżeli wykonane badanie TK głowy było prawidłowe,a dolegliwości ustąpiły i są jedynie sporadyczne to nie ma potrzeby wykonywać kontrolnych badan neuroobrazowych.Natomiast jednoznaczna decyzje podejmuje specjalista neurolog,który Pana prowadzi ponieważ to on ma możliwość zbadania i pełnej oceny.

Pozdrawiam