Silny ból głowy po wypadnięciu dysku

ubiegłego roku miałam male króliki i pewnego dnia one uciekly mi na cale podwórko chciałam je zlapac i w pewnym momencie stanelam chyba zle na noge i dostałam takiego bolu w kręgosłupie ze upadlam baz rochu nie mogłam się po prostu przez pare minut ruszyc to był straszny bol nie bylam u lekarza ale sasiadka mowila ze to pewnie wypadl mi dysk rzebym pocwiczyla bo nie mogłam chodzic od tamtego dnia strasznie boli glowa bylam u neurologa i nic nie pomaga już psychicznie nie wytrzymuje tego bolu

Aleksander Ropielewski

W pierwszej kolejności należy przeprowadzić badanie przedmiotowe oraz badania obrazowe, które odpowiedza na pytanie o możliwą przyczynę dolegliwości (być może problemem jest np, uszkodzenie mieśnia lub więzadeł kręgosłupa) i dopiero z odpowiedzią na pytanie o przycyznę dolegliwości rozpocząć leczenie. Doraźnie może Pani poszukać pomocy w poradni leczenia bólu.