Silny ból głowy, stan podgorączkowy, zawroty, mdłości i duszności podczas wyrzynania ósemek

Witam, czy przy wyrzynaniu się ósemek które mogą być zatrzymane lub mają problem z wyrzynaniem może towarzyszyć silny ból głowy stan podgorączkowy zawroty głowy mdłości momenty kiedy robi sie duszno? Poza tymi objawami nic mi nie dolega nawet nie bolą mnie dziąsła jednak widać troche ósemke ale od 3 tygodni wielkość jest taka sama tego zęba i dalej nie chce wyjść

Witam,
Objawy ogólne mogą towarzyszyć utrudnionemu wyrzynaniu ósemek, ale wystepują również objawy miejscowe-obrzęk danej okolicy, zaczerwienienie, bolesność, szczękościsk. Radziłabym poszukać innej przyczyny tych dolegliwości.
Pozdrawiam,
Katarzyna Kochańczyk

Opisane objawy mogą być spowodowane wyrzynającą się 8. Na pewno przyda się konsultacja stomatologiczna i wykonanie zdjęcia RTG do dokładnej oceny klinicznej.