Silny ból głowy u góry

Witam nie mogę sobie poradzić z bólem głowy boli mnie u góry;( czasami czuje jakby mi sie tam cos rozlewało albo nawet cieprło lekarz przepisał mi tabletki powiedział że to z przemeczenia.. bo rzeczywiscie mam trudną sytuacje w domu czy to może być coś złego?? cały czas myśle o nowotworze mam straszne lęki robiłam sobie pryawtnie badania krwi tam wszystko ok już nie wiem co robić;/ może wy poradzicie??

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Należy poszukiwać przyczyny takiego stanu. Częstą przyczyną bólu głowy mogą być nadciśnienie tętnicze, infekcje, zapalenie zatok i inne. Jeśli ból będzie się nasilał lub będzie trwał przez kolejne dni, należy skonsultować się ponownie z lekarzem.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Bóle głowy mogą wynikać z wielu przyczyn, m.in. również ze stresu, przemęczenia. Nowotwór również może być źródłem dolegliwości bólowych, jednak należy do rzadszych przyczyn i nie należy od razu zakładać najgorszej diagnozy. Do częstych przyczyn bólu głowy należą: bóle napięciowe, migrena, klasterowy ból głowy. Zachęcam również do zapoznania się z treścią artykułu: http://portal.abczdrowie.pl/bol-glowy Jeżeli towarzyszący Pani stres i niepokój jest bardzo silny, warto również pomyśleć o skorzystaniu z pomocy psychologa. Gdyby dolegliwości nie uległy zmniejszeniu, zalecam ponowną konsultację lekarską. Pozdrawiam.