Silny ból głowy, uczucie pęknięcia w okolicy ciemiączka

Mam pytanie przy jakiej chorobie wystepuja takie objawy- bardzo silny bol glowy oraz uczucie pekniecia w okolicy ciemiaczka ,dretwienie lewej strony twarzy,scisk w gardle,uczucie zmeczenia i oslabienia,mroczki przed oczami i ich zaczerwienienie,duza potliwosc,ucisk w klatce piersiowej,zawroty glowy,drzenie ciala oraz uczucie niepokoju i paniki,problemy ze snem.Dziekuje

W diagnostyce różnicowej należy uwzględnić podłoże nerwicowe zaburzeń.
Ale lekarz winien Panią zbadać.

pozdrawiam ciepło