Silny ból głowy, uszu, szyi i gardła oraz nudności po przebywaniu na słońcu

Witam, Mam 21 lat. W piątek byłam z siostrą i chłopakiem na malej wycieczce i było bardzo gorąco, przebywaliśmy praktycznie cały czas na słońcu. Niestety, jako jedyna bylam bez nakrycia głowy - mój błąd. Na drugi dzień nie mogłam wstać z łóżka z powodu silnego bólu głowy, uszu, szyi, gardła. Trzyma mnie do dziś i nic mi nie pomaga, brałam tabletki przeciwbólowe 'ibuprom max' ale też mi nie pomogło. Dziś z rana to samo, tylko niestety mam wzdęcia, i nudności. Co moze mi dolegać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają podłoże infekcyjne. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz wdroży właściwe leczenie.