Silny ból głowy z tyłu za uchem i chwilowa utrata świadomości

od rana mam ogromny bol glowy z tylu za uchem sie zaczynal rozplywal sie na szyje bark utrata chwilowej swiadomosci oraz dretwieniem barku i reki dodam ze jest to lewa strona dzieje sie tak jakies 3 moze 4 min puszcza jak gdyby nic i dalej od nowa to samo i tak mam juz kilka godzin dzis

Milena Lubowicz

Wskazana jest wizyta u lekarza i to bezzwłocznie. Objawy te mogą być spowodowane wieloma czynnikami, jak choćby niedoborami minerałów ale może to być TIA czyli przemijające niedokrwienie mózgu. Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub na izbę przyjęć pobliskiego szpitala, gdyż koniecznie trzeba wykonać podstawowe badania.
Pozdrawiam