Silny ból głowy zanikający podczas przeziębienia
witam serdecznie od kilku lat mam problem z głową w okolicach czoła i skroni. Brałem ibuprom pomagał na 24 godziny po jakims czasie pomagał na 4 godziny i znów silny ból głowy. Byłem u 2 neurologów robiłem rentgen głowy i tomografie nic nie wykazało ostatni neurolog przypisał mi Dexak ten pomaga na 11 godzin. Czasami mam też napady migrenowe. Zauważyłem też jedną rzecz ze jak sie przeźiębie i mam katar to ból głowy znika na kilka dni co to może być ??

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Zamieszczone przez Pana informacje niestety nie pozwalają wskazać jednoznacznej odpowiedzi na pytanie jaka jest przyczyna opisanych dolegliwości bólowych. Skoro jednak miał Pan wykonane liczne badania obrazowe, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości, to przyczyny organiczne można właściwie wykluczyć. Z opisu wynika, że jest Pan pod stałą opieką specjalisty neurologa - proszę zatem stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Warto byłoby także skonsultować się ze specjalistą laryngologiem pod kątem schorzeń zatok.