Silny ból i opuchlizna kolana a prawidłowy wynik rezonansu

Witam, tydzien temu cos zgrzytło mi w lewym kolanie i nie moglam go calkiem wyprostowac i zgiac. Po uplywie doby doszedl silny bol i opuchlizna.Do tej pory nie moge stanac na tej nodze. Bylam w szpitalu i po rezonansie magnetycznym i badaniu krwi stwierdzono, ze nie mam tam zadnego urazu ani infekcji. Lek. stwierdzil, ze to uraz, ktory sam przejdzie. Wypisano mnie z zaleceniem 3 cwiczen rehabilitacyjnych. Mieszkam w UK dlatego prosze o rade polskiego specjaliste. Dziekuje, Katarzyna(26l)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń. W przypadku braku poprawy konieczna będzie wizyta kontrolna u specjalisty.