Silny ból jajnika w 4 miesiącu ciąży

Witam, mam 24lata i obecnie jestem w 4 miesiącu ciąży. dopadł mnie dzisaiaj silny ból jajnika-taki ze kuleje jak chodzę. Taki sam ból mialam kiedys nie będąc w ciązy majac torbiel na jajniku. Bol dotyczy tego samego jajnika. Czy mojemu malenstwu nic nie grozi? Pozdrawiam i oczekuje odpowiedzi.

Witaminy w ciąży

Jeżeli we wcześniejszym wykonywanym w ciąży badaniu USG nie stwierdzono obecności torbieli na jajniku to jednorazowy ból w podbrzuszu nie jest raczej związany z jajnikiem. Ale ponieważ w czasie ciąży każdy ostry ból może być sygnałem jej zagrożenia należy zgłosić się do ginekologa.