Silny ból jajnika w pierwszych dniach miesiączki

Mam 20 lat , od wieku 15-16 lat podczas miesiaczki towarzyszy mi silny bol jajnika. Bol ten trwa przewaznie przez pierwsze 2 dni miesieczkowania i za kazdym razem boli tylko jeden jajnik .Bol ten jest przewaznie bardzo silny czasem towarzyszy temu biegunka i wymioty. Okres wachal mi sie cyklami 20,21,25,22 od 2 miesiecy unormowal mi sie i wykonsi 26 dni Miesiaczki przewazniej sa obfite i trwaja 6 dni

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie zawarła Pani pytania. Przy tego typu dolegliwościach proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.