Silny ból kolana a uprawianie sportu

Często uprawiam sport, w ostatnim czasie mam problem z prawym kolanem, na Rtg nic nie wyszło, a ból jest silny, że ciężko mi chodzic, gdy położe się na godzine i wstane, to czuje się, jakbym nogi nie mial, jak sztywna jest. chciałbym sie dowiedziec co musze zrobic bym mogl jak wcześniej uprawiac sport

Witam serdecznie
Radze zrobienić prześwietlenie odcinka lędzwiowego aby upewnić się czy ból nie wynika ze zman w tym odcinku , i do momętu braku wyników wstrzymać się od wykonywania aktywności fizycznej.