Silny ból kolana i problem ze zgięciem nogi bez żadnego urazu

3 dni temu obudzilem sie z ogromnym bolem kolana, od tego momentu nie moge zgiac nogi, mam problemy z chodzeniem. nie doznalem urazu. kolano wyglada na zdrowe - zero obrzeku czy siniakow. z powodu strasznego bolu dziewczyna zawiozla mnie na pogotowie (porada z przychodni) jednak nic nie stwierdzono, zalecono tylko cwiczyc kolano. ze wzgledu na brak opuchlizny nie mogli wykonac zadnego badania. chce wykonac badanie prywatnie, jednak nie wiem jakie by cos ewentualnie moglo wykazac

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli dolegliwości nie ustępują to konieczna jest wizyta kontrolna u specjalisty ortopedy. W razie konieczności zostaną zlecone odpowiednie badania.