Silny ból kolana po 5 latach od rekonstrukcji zerwanego więzadła krzyżowego

Witam. W 2009 roku mialam rekonstrukcje naderwanego wiezadla krzyzowego. Wszystko bylo w pozadku, kolano przypominalo mi o sobie bardzo sporadycznie az do zeszlego tygodnia. Nie wiem co sie stalo ale bol z dnia na dzien jest silniejszy I podobny do tego z przed operacji, stapajac nie czuje sie pewnie bo kolano jest chwiejne (wygina sie do tylu), jedyne co nie wystepuje a jesli juz to bardzo niewielki obrzek. Czy moglam ponownie uszkodzic wiezadlo? Co innebo moze byc przyczyna?

Prawidłowo wszczepione więzadła są mocniejsze niż własne, ich zerwanie jest praktycznie niemożliwe. Mogło dojść do innych uszkodzeń np łąkotki