Silny ból kolana przez trzy miesiące po urazie

witam serdecznie . mam problem z lewym kolanem:3 miesiace jestem na zwolnieniu i czekam mri -jeszcze 10 miesiecy z tym ze ja nie wytrzymuję tego bólu, czasem jest oki ale jak cos przeskoczy w kolanie to płaczę z bólu w dodatku jak idę to noga potrafi zostać w miejscu bądź niespodziewanie zgiąć się,nogę mogę zgiąć około 60-70stopni dalej nie jak ją prostuję to nie prostuję się do końca-jest jak zablokowana i jak jest w tej pozycji to na srodku kolana przechodzi taki hymm (wąż podskórny)

Szanowana Pani, jak rozumiem doelgliwości pojawiły sie po urazie. Objawy w 90procentach świdczą o uszkodzeniu łąkotki. W Pani wypadku najbardziej właściwe jest wykonanie artroskopii operacyjnej w tym wypadku z pominięciem badania rezoanansem. Oczywiście zadecdyduje o tym kwalifikujący Pania do operacji lekarza. Zabieg ( jesli blokowania kolana wystepuja stale) powinien być wykonany jak najszybciej. Pozdrawiam

Szanowna Pani

Proszę pominąć mri, i zapisać się na operację - artroskopię kolana. Proszę obdzwonić kilka najbliższych oddziałów ortopedii, spytać o okres oczekiwania i zapisać się na najszybszy termin.
Oczywiście jeśli ma Pani możliwości zabieg można wykonać również w warunkach prywatnych ( przykładowe ceny artroskopii w Poznaniu http://www.artrocenter.pl/cennik ).
Zabiegu proszę się nie obawiać, w szpitalu zostanie Pani 2 dni (1go dnia badania i zabieg, noc w szpitalu i następnego dnia do domu), przez kikja dni o kulach, po ok.10 dniach wyjęcie szwów.
Opisywane przez Panią dolegliwości powinny ustapić tuż po operacji.

Z wyrazami szacunku,
Jędrzej Kosmowski

https://m.facebook.com/profile.php?id=736733456408523