Silny ból kolana rok po artroskopii

Witam. Rok temu przeszłam artroskopie kolana. Lekarz usunął torbiele ląkotki oraz odlamane kawałki chrząstki. Stwierdzili,że mam szybkie rozmieknianie i odrywanie się chrząstki. Tydzień temu pojawił się okropny ból tego kolana. Jest ostry,pulsujacy i uniemożliwia normalne stawanie na nodze. Ból umiejscowuje się tuż pod samym kolanem i przechodzi w prawą stronę. Czy to.może być coś związanego z poprzednim zabiegiem? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam. Agnieszka

Raczej ten stan nie jest związany z poprzednim zabiegiem lecz z powrotem zmian patologicznych w stawie kolanowym co może wymagać interwencji ortopedycznej. Proszę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z ortopedą prowadzącym.